KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186040
nr 1518 6040
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, bryggare. Olja på duk, 46x32 cm, yttermått inklusive ram: 55x43 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:25:42
30/1 02:56:42
800 kr
30/1 18:33:30