KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809279
nr 1180 9279
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Hus i vinterskrud, signerad. Olja på duk, 64x90 cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:27:13
30/4 16:05:45