MÖBLER / Bord / Skrivbord 13669101
nr 1366 9101
Skrivbord
senjugend, ek. Bredd: 125. Djup: 70 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:43:26
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr