KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad / kolorerat 13051030

nr 1305 1030

Grafiskt blad / kolorerat

Eric Cerderberg. Signerad. Motivet: 20x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 19:01:55

29/1 18:28:43 1      Vinnande bud