GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 6637718

nr 663 7718

Stekfat

1700-tal, Blåvitt kompaniporslin, (signerat), längd: 44

Kondition: nagg

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 25 oktober 2010

21/10 00:53:26 1      Vinnande bud