KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054268
nr 1505 4268
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad GK. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x52 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:48:08
26/11 22:11:50
100 kr
28/11 17:56:17