KONST / Litografier / Färglitografi 14024122
nr 1402 4122
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerade, bladets mått: 22x27-31x57cm, oramade lösa blad
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:37:26
2/6 19:09:07