MÖBLER / Möbler, övrigt / Imperialsäng 5464646

nr 546 4646

Imperialsäng

Ådringsmålad, bredd: 101, utdragbar(L. 187) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 oktober 2008
kl 16:04:36