KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271069
nr 1327 1069
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Det vita lakanet". Signerad. Olja på duk, 115x74 cm
Utrop:
1.800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:01:00
17/5 21:58:41
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano