KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488100

nr 1448 8100

signerad J Griffin, landskap med får. Olja på duk, 30x45, yttermått inklusive ram: 48x64 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 februari 2022
kl 20:44:28

14/2 18:49:51 1      Vinnande bud