KONST / Litografier / Grafiskt blad 15406003

nr 1540 6003

Grafiskt blad

Ingvar Nilsson. "Sjötomt". Signerad, numrerad 40/40. Giclee fine art. Bildmått: 28x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x43 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00