KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12861183
nr 1286 1183
Akvarell
Crocker, Par i regn, signerad. 26x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:31:32
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr