FURNITURE / Tables / Writing desk 7797460

nr 779 7460

WRITING DESK

med uppsats, Sekeslkifte, length: 105, width: 60, height: 135, wear, damages.

med uppsats, Sekeslkifte, längd: 105, djup: 60, höjd: 135

Condition: slitage, skador

800

SEK 1300

Monday September 24 2012
at 17:03:52