Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Picknickset 11108001



*

nr 1110 8001


Picknickset

NK + campingset, 1950s,


NK + campingset, 1950-tal


Estimate:

800

Sold:

SEK 700

Auction date:

Monday May 22 2017
at 18:34:24


  • Bid history
Time Bidder Bid
3/2 17:50:33 1      350 kr
4/2 04:48:40 2      600 kr
4/2 04:50:56 1      450 kr
4/2 04:50:56 2      500 kr (Robot)
21/5 23:02:44 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 22

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: campingset nk nordiska kompaniet picknickset
  • 7020 Blomkonsoler
    9 pcs, forging, 1930-40-tal. Height: 13-29,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:33
  • 7022 BOOKEND
    one pair, 1920s. Length: 13 cm, height: 14 cm,
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:09
  • 7047 TABLE MATS
    Svenskt Tenn, Sweden, Josef Frank (1885-1967), Aus..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:10




Ladda ner broschyr