KONST / Litografier / Färglitografi 17035007
nr 1703 5007
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Vinterskärgård. Signerad, numrerad pt, daterad 1970. Färglitografi, bildmått: 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x52
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:57:29
100 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson