KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16353048
nr 1635 3048
Matilda Gummesson, ej signerad, Stilleben. Olja på duk, 36x44 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:31:29
100 kr
200 kr