KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614481

nr 1361 4481

Uno Vallman

(1913-2004), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 26x33 cm

Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:45:42

Uno Vallman

Läs mer om Uno Vallman