KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809094

nr 1180 9094

Torsten Hult, "Strand", Höganäs. Signerad "T Hult". Olja på duk, 61x51

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 april 2018
kl 20:30:46

30/4 18:24:09 1      Vinnande bud

Rörstrand