KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16635083
nr 1663 5083
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade. Olja på duk, 50x50cm, yttermått inklusive ram: 54x54cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:12:46
100 kr
1.000 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr