ÖVRIGT / Diverse / Paraplyställ 12498396
nr 1249 8396
Paraplyställ
mässing. Höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:46:13
22/4 19:37:22
Mässing