KONST / Litografier / Färglitografi 16143085

nr 1614 3085

Färglitografi

Karl Korab. Signerad, numrerad 123/200. Färglitografi, bildmått: 50x41 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2024
kl 19:38:43

21/4 21:10:50 1      Vinnande bud