KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075140
nr 1507 5140
Oidentifierad konstnär. Signerad Hoad, 1946, stilleben. Olja på pannå, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:26:58
5/12 15:49:42