KONST / Litografier / Färgserigrafi 13524003
nr 1352 4003
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 63/75, oramat löst blad. Bladets mått: 106,5x79 cm. Motivet: 71x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:18:15
5/10 16:21:24
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe