KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14499488

nr 1449 9488

Gouache

Fartygsporträtt, 1900-talets första hälft, papperspannå, 36x51, yttermått inklusive ram: 47x62 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

800 kr

måndag 21 februari 2022
kl 20:57:03

18/2 17:39:43 1      700 kr
21/2 15:58:36 2      Vinnande bud

Gouache