KONST / Litografier / Litografi 11698287

nr 1169 8287

Therese Sennerholt

(f. 1967), Sverige

Litografi, Signerad och numrerad 21/30, motivet: 45x38

Therese Sennerholt, svensk formgivare född 1967.

Utrop:

400 kr

måndag 19 mars 2018
kl 20:04:55

Therese Sennerholt

Läs mer om Therese Sennerholt