KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13474101
nr 1347 4101
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Kafferep. Signerad, daterad -62. Olja på pannå, 33x40 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:52:51
11/9 14:45:39