KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13669070
nr 1366 9070
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Blandteknik, Flickor, 98x67 cm. Signerad
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:00:48
500 kr
600 kr
ABC-flickor (Lisa Larson)