KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 11966219

nr 1196 6219

Tavla

Leo Caillard, Fotografi, "Diorama I". Signerad, numrerad 108/200. Motivet: 100x150 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 13 augusti 2018
kl 18:51:49