KONST / Litografier / Färglitografi 13966768
nr 1396 6768
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 24/360, daterad 1976. Motivet: 31x41cm, yttermått inklusive ram: 52x55cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:54:17
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg