KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13095218

nr 1309 5218

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tusch, Stockholmsmotiv. Signerad -75,42x52 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:44:49

21/2 21:26:57 1      500 kr
24/2 18:13:59 2      Vinnande bud

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas