KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13095218
nr 1309 5218
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Stockholmsmotiv. Signerad -75,42x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:44:49
21/2 21:26:57
500 kr
24/2 18:13:59
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas