KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166029

nr 1716 6029

Oidentifierad konstnär. Signerad Elise, stilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 29x24

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 20:33:00

8/8 10:28:55 1      100 kr
11/8 16:18:21 2      Vinnande bud