KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14943243

nr 1494 3243

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:07:12

30/9 14:56:10 1      500 kr
3/10 20:00:55 2      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm