KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409102

nr 1740 9102

Kjell Jörstedt. Signerad, daterad 02. Olja på duk, 20x16cm, yttermått inklusive ram: 24x20cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:28:53