KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5268204
nr 526 8204
Akvareller
4 st. signerade, motiv från Gävle, 40x26
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 26 maj 2008
kl 17:35:12
150 kr
400 kr
550 kr
700 kr