MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 10569492

nr 1056 9492

Skåp

mahogny, senampire, med spegeldörrar, 1800-tal, längd: 112 cm, djup: 46 cm, höjd: 215 cm

Kondition: skador

måndag 19 september 2016
kl 20:27:41