KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8641591
nr 864 1591
Kopparstick
3 st, 1700-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2013
kl 20:23:45
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr