KONST / Litografier / Färglitografi 13839055
nr 1383 9055
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 161/170, daterad 1984. Motivet: 36x54 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:20:40
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz