KONST / Litografier / Litografi 10605020

nr 1060 5020

Olle Olsson Hagalund

(1904-1972), Sverige

Litografi, Olle Olsson Hagalund (1904-1972), onumrerad, 19x26

Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 oktober 2016
kl 19:05:20

Olle Olsson Hagalund

Läs mer om Olle Olsson Hagalund