GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 11944232

nr 1194 4232

Vas

Kina, Tidigt 1900-tal. Höjd: 26

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:52:13