GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + skål 8941011
nr 894 1011
Vas + skål
keramik, Tyskland, 1950-tal, höjd: 22 + , längd: 22
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 maj 2014
kl 21:02:45
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
6
450 kr
450 kr
7
600 kr
12 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Tilgman Keramik