GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 6914500
nr 691 4500
Skålfat
Kina, sent 1800-tal, drakmönster, dia 37
Kondition: skadad, lagning
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 april 2011
kl 17:47:49
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr