GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 6914500

nr 691 4500

Skålfat

Kina, sent 1800-tal, drakmönster, dia 37

Kondition: skadad, lagning

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 april 2011
kl 17:47:49