ART / Oil paintings / Oil painting 12599391
nr 1259 9391
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, 1951. Oil on canvas, 45x53,
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1951. Olja på duk, 45x53
600
SEK 200
Monday June 3 2019
at 20:09:04
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)