KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12431137

nr 1243 1137

Akvarell

J Johansson, Vinterlandskap, signerad. 25x45

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:06:33

20/3 11:44:35 1      Vinnande bud