KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498212

nr 1249 8212

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Oljemålning, Sydländskt landskap. Signerad, daterad 51. Olja på duk, 46x85

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2019
kl 18:34:58

22/4 18:21:37 1      Vinnande bud

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers