KONST / Litografier / Färglitografi 13546597

nr 1354 6597

Lennart Nyström

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 87/395,84x59 cm

Lennart Nyström, svensk målare född 1944.

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:56:48

Lennart Nyström

Läs mer om Lennart Nyström