ART / Oil paintings / Oil painting 15073202
nr 1507 3202
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Olle Nordberg (1905-1986), Sweden. Motiv från Rörås. Signed, dated -64. Oil on canvas, 50x73 cm, unframed,
OIL PAINTING, Motiv från Rörås. Signerad, daterad -64. Olja på duk, 50x73 cm, oramad
Olle Nordberg, born 1905, dead 1986, Swedish painter.
Withdrawn
Monday December 5 2022
at 18:19:32