LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 8805736
nr 880 5736
WALL LAMP
emaljerad skärm, old, kupa saknas, wear, damages.
emaljerad skärm, modell äldre, kupa saknas
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday Mars 10 2014
at 19:54:06
150 kr
250 kr