KONST / Ramar / Ram 6738477
nr 673 8477
Ram
1800-tal, 67 x 102
Kondition: slitage slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 december 2010
kl 18:45:57
8/12 10:39:12
13/12 18:40:58
350 kr
Tilgman Keramik