KONST / Litografier / Litografier 8873493
nr 887 3493
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Litografier, 2 st. Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Motiv med hus, signerade 122/150 resp. 39/230 78/79. 45x33
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:40:20
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant