MÖBLER / Bord / Piedestal 8816530
nr 881 6530
Piedestal
stenskivor, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:25:36
100 kr
500 kr
250 kr
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr